wazne

Uwaga! Ważna informacja.
Od 18 maja 2020 r. Biblioteka Pedagogiczna w Trzciance wznawia działalność w ograniczonym zakresie. Czytelnicy mogą dokonać zwrotu wypożyczonych książek, wypożyczyć nowe pozycje oraz zamówić skany artykułów z czasopism.
Pracujemy
 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa :

  1. Prosimy o wcześniejsze dokonywanie rezerwacji wypożyczeń przez katalog online           www.bp.pila.pl
  2. Osoby, które mają zaległości wobec biblioteki przed wizytą powinny je uregulować poprzez wpłatę na konto Nr : 32 1020 4027 0000 1402 1521 3720 z opisem płatności ( od kogo?, za co? np. kary za przetrzymanie, aktualizacja karty i dla jakiej biblioteki ).Kary za przetrzymane książki nie będą naliczane od 12.03 do 31.05 2020 r.
  3. Czytelnia jest zamknięta dla czytelników. Wykonywane są tylko skany, bądź zdjęcia zamówionych artykułów i wysyłane emailem ( wg instrukcji)
  4. Wszelkich informacji czytelnikom udziela się online trzcianka@cdn.pila.pl bądź tel. 67- 216 -20-40
  5. Wypożyczenia odbywać się będą z zachowaniem zasad bezpieczeństwa: – W Bibliotece może przebywać jednocześnie 1 Czytelnik – Czytelnicy zobowiązani są do noszenia maseczek zakrywających usta i nos i dezynfekowania dłoni przy wejściu do Biblioteki – Dystans pomiędzy pracownikiem a czytelnikiem musi wynosić minimum 2 metry. – Czytelnik zobowiązany jest zatrzymać się przed ladą na wyznaczonej linii.

Instrukcja skanowania :

Realizujemy skanowanie artykułów z czasopism i fragmentów książek. Skany artykułów można zamawiać elektronicznie poprzez złożenie zmówienia na adres trzcianka@cdn.pila.pl. W treści należy podać: *tytuł czasopisma *rok wydania i numer *tytuł artykułu *zakres stron do skanowania *imię i nazwisko osoby zamawiającej. Prosimy o zamawianie rozsądnej ilości stron. Skanujemy również fragmenty książek (do 10 stron). Zamówienie będzie realizowane, w zależności od złożonych zamówień, w okresie jednego tygodnia. Zeskanowane materiały przesyłamy drogą elektroniczną pod wskazany adres.